Логотип Академії RawMatCop

RawMatCop Academy
Дім "Коперника" для
Сировинних онлайн-курсів

Наступний випуск:
5, 7, 12 & 14 грудня
Run by EIT RawMaterials and co-funded by the European Union
© ESA

Про Академію RawMatCop

Академія RawMatCop пропонує практичні курси в системі "Коперник для сировини". Учасники навчаються розкривати можливості Copernicus для компаній, організацій та науково-дослідних установ протягом усього життєвого циклу сировини.

Учасники курсу працюватимуть безпосередньо з супутниковими даними Copernicus Sentinel та навчаться застосовувати їх на робочому місці для вдосконалення:

 • Забезпечення первинними та вторинними мінеральними та матеріальними ресурсами, необхідними для переходу до сталої та циркулярної економіки
 • Моніторинг впливу на навколишнє середовище та підвищення безпеки

Найближчі курси Академії RawMatCop

 • 5, 7, 12 & 14 грудня
  09:00 - 13:00 CET

  Прийом заявок завершено

 • Новий, поглиблений курс розпочнеться у 2023 році

  Деталі будуть оприлюднені найближчим часом

Ключові факти

 • 4-денний курс

 • онлайн

 • сертифікований курс*

*Тренінг схвалений Європейською федерацією геологів

Про Коперника

"Коперник" - це програма Європейського Союзу зі спостереження за Землею, яка вивчає нашу планету та її навколишнє середовище з метою досягнення максимальної користі для всіх.

Завдяки програмі Copernicus супутникові дані з "Вартових" є у вільному доступі з високим часом перегляду. Це дає змогу глибше зрозуміти сфери, що становлять інтерес, протягом усього життєвого циклу сировини, постійно оновлюючи та відокремлюючи їх. Таким чином, методи спостереження Землі сприяють безпечному і сталому постачанню мінеральних ресурсів шляхом підвищення ефективності операцій і можливостей моніторингу основних аспектів у ланцюжку створення вартості матеріалів, таких як ефективність розвідки, безпека експлуатації і відстеження відходів мінеральних ресурсів.

Деталі курсу

Ви зацікавлені у розвитку технічних навичок у новій та цікавій сфері? Ви хочете допомогти своїй організації впровадити передові технології, які трансформують бізнес-операції, приділяючи особливу увагу питанням сталого розвитку? Тоді Академія RawMatCop саме для вас.

Теми курсу

 • Знайомство з системою "Коперник" та даними спостереження Землі
 • Основи технології візуалізації, оптичного та активного дистанційного зондування в сировинних ресурсах
 • Оптимізація способів моніторингу впливу на навколишнє середовище та підвищення безпеки
 • Інструменти "Коперника" для вирішення промислових і суспільних проблем, пов'язаних з сировинними ресурсами в Європі

Тематичні дослідження & вправи

 • Розвідка та картування родовищ корисних копалин
 • Моніторинг гірничодобувної діяльності, включаючи поводження з відходами
 • Моніторинг впливу на навколишнє середовище
 • Виявлення води

Дізнайтеся, як застосовувати супутникові знімки для вирішення сировинних проблем та приєднуйтесь до обраної групи професіоналів та експертів, які трансформують галузь!

Курс поєднує лекції експертів з промислової та наукової спільнот з практичними заняттями з використанням конкретних прикладів, які демонструють застосування системи "Коперник". Учасники дізнаються, як "Коперник" може зробити використання первинної та вторинної сировини більш економічно ефективним та безпечним, а також допомогти у дотриманні природоохоронного законодавства.

Подивіться, що говорять про курс інші учасники

Я вирішив подати заявку в Академію RawMatCop, тому що "Коперник" був визначений "Технологічною обсерваторією" нашої компанії як потенційно проривна технологія для наших цільових галузей протягом наступних років. Академія RawMatCop забезпечила мені хороше розуміння потенційного використання технологій, створених на базі "Коперника", для бізнес-операцій. Зараз ми використовуємо отримані знання, щоб продемонструвати клієнтам великий потенціал поєднання IoT з даними Copernicus.

Доктор Андреа Бартолі
Технічний директор компанії Worldsensing

До проходження курсу я практично не знав про методи спостереження за Землею та обробку зображень. Для мене було дуже корисно дізнатися так багато про ці технології та застосувати їх у нашій роботі з пошуку нових родовищ сировини та відкриття нових експлуатаційних ділянок. Отримані мною конкретні знання з моніторингу утилізації хвостів з діючих родовищ були неймовірно корисними. У Хорватії ми лише протягом останніх одного-двох років застосовуємо цю технологію для моніторингу експлуатаційних родовищ - тож це фантастично, що зараз ми проходимо навчання з такої передової технології, яка буде настільки важливою для нашого майбутнього сировинного сектору.

Марко Копич
Експерт-консультант - Департамент сировини/мінеральних ресурсів, Геологічна служба Хорватії

Я виявив, що курс був дуже насиченим за змістом, а також познайомився з чудовими людьми з різним досвідом. Найбільшим висновком з участі було відкриття величезного потенціалу для додатків Copernicus, які чекають на використання. Безумовно, було дуже приємно бути одним з учасників Академії RawMatCop.

Доктор Павлос Тирологу
Співробітник із зовнішніх зв'язків Європейської федерації геологів

Хто повинен подавати заявку?

Підприємці та фахівці з геологорозвідувального, гірничодобувного та переробного секторів, які шукають інноваційні методи для моніторингу та управління сировиною в своїх організаціях.

Ми також запрошуємо геологів, експертів з розвитку та охорони навколишнього середовища, дослідників, магістрів та докторантів, які працюють у сировинному секторі, а також фахівців з дистанційного зондування, зацікавлених у вивченні сировинних застосувань.

Познайомтеся з нашими експертами

 • Доктор Луїс Андреані
  Незалежний консультант з дистанційного зондування Землі

  Експерт у галузі супутникового дистанційного зондування з метою вивчення сировинних ресурсів, тектоніки та стихійних лих.

 • Доктор Ельсі Ібрагім
  Дослідник RawMatCop в Льєжському університеті та незалежний консультант у секторі спостереження за Землею (NOVOJY SPRL)

  Багатопрофільний експерт з дистанційного зондування та позаштатний консультант

 • Д-р Сара Касмаеязді
  Гірничий інженер та науковий співробітник Болонського університету

  Експерт з геостатистики та дистанційного зондування в галузі розвідки ресурсів та екології.

 • Доктор Крістіан Келер
  Інститут маркшейдерської справи та геодезії при ТУ Бергакадемії Фрайберга

  Фізик з досвідом роботи в галузі дистанційного зондування для моніторингу навколишнього середовища

 • Доктор Ігнасіо Марзан
  Науковий співробітник CSIC

  Багатопрофільний геофізик, зосереджений на моніторингу нашої взаємодії з підземним середовищем при пошуку природних ресурсів.

 • Професор Торкільд М. Расмуссен
  Розвідувальна геофізика в Технологічному університеті Лулео

  Експерт з розвідки корисних копалин, аерогеофізичних та супутникових даних

Експерти в галузі спостереження Землі для розвідки корисних копалин представлять прикладні програми та дослідницькі кейси. Більше інформації буде надано найближчим часом.

Наші партнери

Логотипи партнерів
Схвалено EFG

Будьте в курсі подій

Підпишіться на нашу розсилку, щоб дізнатися про майбутні курси в Академії RawMatCop.

Підпишіться на розсилку новин